OPINIE KLIENTÓW

 • Brak nam słów, by opisać, jak wspaniały był to dla nas dzień. Piękniej nie moglibyśmy go sobie wymarzyć. Dworek Grzebienisko był idealnym wyborem. Przepiękny ogród, niesamowity klimat tego miejsca i profesjonalna, sympatyczna obsługa na zawsze pozostaną w naszych wspomnieniach. Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami, a my skupialiśmy się tylko na magii tego wieczoru…
  Szczerze polecamy wszystkim parom, które szukają urokliwego, tętniącego zielenią miejsca. Sami z chęcią przeżylibyśmy to jeszcze raz, właśnie tutaj 🙂
  Basia i Artur
 • Dworek Grzebienisko – miejsce z klimatem, miejsce które doskonale wypełnia obecność Młodej Pary oraz ich gości. Tak było i w naszym przypadku. Mieliśmy przyjemność świętować Nasz Dzień w Dworku. Dla nas niezapomniane chwile, do których będziemy wracać z każdym wspomnieniem. Zieleń i kwiaty dookoła Dworku dodają miejscu uroku a bryczka stojąca przed dworkiem doskonale się z nim komponuje. Tego dnia czuliśmy się wyjątkowo – My, w odpowiednim miejscu i czasie. Gospodarze Obiektu są bardzo mili i wyrozumiali. Sala oraz jedzenie spełniły nasze oczekiwania. Zarówno my jak i Właściciele Dworku zapamiętamy lipcową noc na dłuuugo… ojjjj była zabawa!!!
  Dziękujemy!
  Karolina & Marcin Dymek
 • Wspaniałe przyjęcie w 50-rocznicę matury w Dworku Grzebienisko, niezapomniane piękne widoki, niezwykła gościnność i pyszne jedzenie na długo pozostaną w naszej wdzięcznej pamięci.
  Anna Przybecka, Krystyna Strzykała, Danuta Śmigaj, Hanka Hoffman i pozostałe koleżanki.
 • Na Dworek Grzebienisko trafiliśmy przypadkowo w Internecie, szukając lokalu na nasze przyjęcie weselne. Gdy pojechaliśmy w marcu zobaczyć to miejsce szczerze mówiąc mieliśmy już upatrzony inny lokal ale jak tylko przekroczyliśmy bramę dworku nie mieliśmy żadnych wątpliwości. Miejsce jak z bajki, dworek schowany pośród zieleni, niewielki ale bardzo urokliwy.
  W organizacji ślubu pomagała nam Pani Magda, osoba ciepła, bardzo sympatyczna, która sama nam zasugerowała jakie menu wybrać na nasze niewielkie przyjęcie aby zminimalizować nasze koszty. Cała organizacja przebiegała bez zarzutu. Pani Magda podpowiadała nam gdzie mamy szukać oprawy muzycznej oraz dekoracji. Skorzystaliśmy z podpowiedzi i byliśmy zadowoleni z trafnych wyborów. Polecam wszystkim Dworek jako miejsce nie tylko do organizacji wesel ale również komunii, chrzcin czy innych rodzinnych imprez.Pozdrawiamy Agnieszka i Grzegorz
 • Spotkanie w Grzebienisku w pięknym dworze Państwa Zakrzewskich – gospodarzy niezwykłych, ciepłych, otwartych pozostanie w naszej pamięci. Spotkaniu towarzyszyły rozmowy o śp. Profesorze Aleksandrze Zakrzewskim, któremu poświęcony będzie kolejny tom serii „Klasycy Nauki Poznańskiej”. Dziękujemy gospodarzom za serdeczne przyjęcie, dziękujemy Panu Docentowi Jerzemu Zakrzewskiemu za przypomnienie sylwetki jego ojca.
  Artur Kijas
 • „Jako narzeczona spędziłam niezliczoną ilość godzin przeglądając przepiękne miejsca, różnorakie inspiracje i pomysły na zorganizowanie Naszego Najpiękniejszego Dnia. Jak każda para pragnęliśmy, aby był on wyjątkowy i niepowtarzalny. W narzeczeńskich głowach zrodziła się nasza idealna wizja – pięknie i z klasą, ale swobodnie i naturalnie. Największym problemem było znalezienie odpowiedniego miejsca. Odwiedziliśmy wiele sal, ale po każdej wizycie czuliśmy jakiś niedosyt… I właśnie, kiedy traciliśmy już nadzielę, zupełnie przez przypadek znaleźliśmy na forum opinię o cudownym miejscu zwanym Dworkiem w Grzebienisku. Szybko skontaktowaliśmy się z Panią Magdą chcąc zobaczyć to miejsce. Pojechaliśmy… i z miejsca zostaliśmy oczarowani. Nie tylko samym miejscem, ale również otwartością oraz cierpliwością właścicieli dworku. Każdy nasz pomysł spotkał się z entuzjazmem. Nic nie stanowiło problemu, żadna nasza sugestia czy zmiana np. w menu nie stanowiła problemu. O tym dowie się akurat każdy, kto skontaktuje się w sprawie organizacji uroczystości w dworku. My byliśmy zachwyceni, w najśmielszych oczekiwaniach nie sądziliśmy, że nasze wesele może się okazać aż tak wspaniałe. Od początku do końca, od obiadu do pooczepinowego śniadania, od uroku miejsca po niespotykanie sympatyczną obsługę. Nasze odczucia podzielają w całości Nasi Goście, którzy do dnia dzisiejszego wspominają nasze wesele, jako jedno z najwspanialszych na jakich mieli okazję się bawić. Z czystym sercem polecamy to miejsce.
  Anna & Marcin
 • Bardzo wielkie dzięki za serdeczne przyjęcie w tym pięknym dworku w Grzebienisku. Tutaj można odetchnąć tą szczególną atmosferą przeszłości.
  Jan i Nina Nowowiejscy
 • Urzeczeni atmosferą tego Domu zachowamy to dzisiejsze spotkanie w najgłębszej pamięci. Wdzięczni za to uczestnicy spotkania – również za to, że zostaliśmy zaliczeni do grona Państwa przyjaciół i że pozwolono nam poznać cząstkę tajemnicy tego Domu.
  Krystyna Kocemba, Krzysztof Budzyń, Elżbieta Jankowska, Krystyna Szymańska
 • Dziękujemy za możliwość zorganizowania w Dworku Grzebienisko naszej uroczystości weselnej. Wielu naszych gości do dziś wspomina smak pieczonego prosięcia, pysznego grilla a nade wszystko atmosferę miejsca. Nie mogliśmy wybrać lepiej. Życzymy powodzenia Gospodarzom.
  Hania i Kamil Mrozińscy
 • Wpisuję się z wielkim wzruszeniem po ponownym odwiedzeniu Dworku – to już minęło ponad 30 lat.
  Roman Meissner, Elżbieta Meissner
 • Szukając miejsc na organizację wesela trafiliśmy m.in. do Dworku Grzebienisko. Marzył nam się romantyczny ślub w plenerze oraz przyjęcie weselne bez zadęcia a jednocześnie eleganckie. Wszystko, czego szukaliśmy znaleźliśmy właśnie tutaj. Przyjazną, domową atmosferę, piękną przyrodę z dala od zgiełku miasta, dobre jedzenie, świetną organizację. Było naprawdę super. Dziękujemy.
  Magda Opatowicz i Tomasz Makowski
 • Ugoszczeni w Grzebienisku – grupa członków Polskiego Towarzystwa Ziemiańskiego serdecznie dziękuje.
  Andrzej Heydel, Maria Heydel
 • W imieniu Zarządu Oddziału Wielkopolskiego Towarzystwa Ziemiańskiego i członków oddziału dziękujemy za ogromną gościnność i wspaniałe popołudnie
 • Drogiemu Profesorowi Jerzemu Samson – Zakrzewskiemu serdecznie dziękujemy za piękne przyjęcie w starym szlacheckim i inteligenckim dworku, za wspaniałe opowieści o rodzinie i niezwykle ciekawe rozmowy Polaków – Patriotów.
  Stefan Zawadzki, Danuta Namysłowska
 • „To był świat zupełnie w starym stylu…” wspaniały dom, wspaniały gospodarz, wspaniały kot. Było nam jak w niebie. Plenery dopisały, artyści w zachwycie…!
  Dziękujemy za staroświecki urok o którym mamy pełne wyobrażenie.
  Komisarz pleneru malarskiego „Trzy po trzy”
 • Dziękuję za domową atmosferę i miłą gościnę w Dworku Grzebienisko, Wspaniała atmosfera sprzyjała twórczej inspiracji. Miło będzie wspominać ogniska i tańce w ogrodzie. Mam nadzieję, że jeszcze tu wrócę.
  Uczestniczka Międzynarodowego Pleneru Malarskiego „Barwy Ziemi Szamotulskiej”
  Barbara Popielska
 • Kochany i drogi Kuzynie,
  Serdecznie dziękujemy Tobie za gościnę w dziesiątą rocznicę naszego ślubu. Na pewno będziemy pamiętać ten dzień i niepowtarzalny klimat tego miejsca. Życzymy Tobie powodzenia !
  Maciej i Agnieszka Juraszowie
 • Dziękujemy za miłą i serdeczną gościnę, którą będziemy długo wspominać. Jeśli będzie to możliwe to z przyjemnością wrócimy w te gościnne progi.
  Z szacunkiem
  Hanna Łukowska
 • Wspaniały dom i atmosfera w nim panująca. Piękny park w kolorach jesieni. Wysmakowane piękno, estetyka oraz umiłowanie tradycji i szacunek do minionych pokoleń.
  Wielkim zaszczytem było dla nas spędzenie czasu w doskonałym towarzystwie, który będziemy długo pamiętać.
  Barbara i Tadeusz Szyszka
facebook
instagram
Dworek Grzebienisko